Haber ve Duyurular

ŞİRKETİNİZİ SİBER SALDIRILARA KARŞI KORUYUN 

Sophos XG güvenlik duvarı, tamamen yeni kontrol merkeziyle ağınızda bulunan kullanıcı ve uygulamalar için eşsiz bir görünürlük sağlar. Cihaz üzerinde bulunan zengin raporlama seçenekleriyle ve Sophos iView eklentisiyle çok sayıda güvenlik duvarınız için merkezi raporlama sunar.

Fidye Yazılımlarını, Botnetler ve Diğer İleri Düzey Saldırıları Durdurun…

RAKİPSİZ GÜVENLİK

Başka hiç bir yerde bulamayacağınız özelliklerle

  • Ağ, kablosuz bağlantı, IPS, VPN, web, uygulama, e-posta ve web uygulama güvenlik duvarı teknolojileri için eksiksiz koruma paketi
  • Zararlı yazılım bulaşmış olan cihazlarınız temizlenene kadar bu cihazları tanımlar ve ağınızdan otomatik olarak izole eder
  • Kullanıcı ve uygulamaların yarattığı risk seviyesini trafik ışığı şeklindeki belirteçler ve zengin raporlama seçenekleri ile belirterek eşi benzeri görülmemiş görünürlük sunar
  • Bütünleşik ilke yönetimi, ilkelerinizi daha güçlü ve kurallarınızı daha kolay ayarlanabilir ve içgüdüsel hale getirir
  • Her seviyede bütçeye göre sektöründeki en iyi performansı FastPath teknolojisi ile sağlar

SOPHOS FIREWALL MANAGER

Sophos Firewall Manager ile tüm güvenlik duvarlarınızı tek bir konsol üzerinden görüntüleyebilir, yapılandırabilir ve idare edebilirsiniz.

SOPHOS iVIEW

Bütünleşik raporlama ile cihaz üzerinde loglama yapabilir ve tüm güvenlik duvarlarınız üzerinden tam bir görünürlük sağlayabilirsiniz.

SANDSTORM CLOUD SANDBOX

Sophos Sandstorm yeni nesil sandbox teknolojisi kullanarak size fidye yazılımları ve hedefe yönelik saldırılara karşı ek koruma tabakası oluşturur. XG güvenlik duvarınız ile entegre biçimde çalışır ve cloud platformu üzerinden hareket eder, bu sayede ek bir donanıma ihtiyacınız olmaz.

Tüm bu teknolojiye artık büyük ölçekli firmalar dışında küçük ve orta ölçekli işletmeler uygun fiyata sahip olabilir.

OTOMATİK TEPKİME

Sophos XG güvenlik duvarı ağınız üzerinde bulunan zararlı yazılım kaynağını bulan ve ağınızda bulunan zararlı yazılım bulaşmış cihazı diğer kaynaklara erişimini kısıtlayan tek çözüm üreticisidir. Bu özelliği Sophos Security Heartbeat teknolojisi ile sizlere sunar ve Sophos endpoint ve güvenlik duvarı arasındaki durumu sizlerle paylaşır.

EKSİKSİZ KORUMA

İleri düzey ağ, koruma, kullanıcı ve uygulama kontrolünü entegre bir şekilde sunarak sisteminizi güvenli bir şekilde tutar.

MANAGEMENT Firewall Management Centralized Management Status and Alerts Reporting and Logging
USER AND APP CONTROL User Identity Application Control Web Control Content Control
PROTECTION Firewall and IPS
Synchronized Security
Cloud Sandbox
Advanced Threat Protection
Anti-malware
Business Applications
Web Protection
Email and Data
NETWORKING Routing and Bridging
Performance
Zone Segmentation
VPN
Traffic Shaping
RED VPN
Wireless Controller
Encrypted Traffic