GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİIP KAMERA SİSTEMLERİ

Dahua IP kamera serisi ürünler ile ihtiyacınıza uygun serileri yakalayabilirsiniz,

Ultra Smart , Lite ve Eco-savvy serileri ile Proje odaklı çalışabilir, İyi kaliteye ve rekabetçi fiyatları görebilir , giriş seviyesi ürünleri ile yüksek performansa sahip olabilirsiniz. IP Starlight teknolojisi ile Gece renkli görüş alabilen akıllı kameraları keşfedebilir, Starlight ultra-smart serisi Dahua NVR’lar, aksesuar ve video yazılımı ile kolayca Entegre olabilen yapıyı yakalayabilirsiniz.

Gün geçtikçe artan güvenlik kamerası ihtiyaçlarında gelişimi ile en ön sırayı alan IP diğer adı Network kamera sistemleri, gerek kurulum ve kullanım kolaylığı ile, gerek sunduğu yüksek kalite resim çözünürlüğü ile, gerekse endüstriyel ve büyük çaplı oluşumlara kolaylıkla cevap verebiliyor yapıda olması ve de bir çok alternatifli ve uzun süreli kayıt depolama imkânları ile video kamera alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

IP kameraların günümüzde 15 Mega Pixel’e kadar yükselen görüntü çözünürlüklerinin mevcut olması, hatta yakın zamanda daha da yüksek resim değerlerinde görüntü alabilecek kameraların imal edilecek olması bize güvenlik kamera sektörünün yakın zamanda sadece IP ile anılıyor olacağının habercisi gibi.

IP kameralar tüm bu ileri teknoloji harikası özelliklerinin yanında POE (Power Over Ethernet) desteği sayesindei, tek bir kablo üzerinden enerji ses ve görüntü transferi yapmaya imkân sağlayarak montaj kolaylığı da sağlamaktadır. Ayrıca küçük ve orta ölçekli projelerde mevcut network hattını kullanabiliyor olmasıyla kablo maliyetini de ortadan kaldırmaktadır.

Diğer yandan IP kameralar üzerinde bulunan SD kart yuvası sayesinde kayıt sisteminde meydana gelebilecek bir arızada veya kısa süreli kayıt gerektiren anlarda herhangi bir kayıt donanımı gerektirmeksizin üzerindeki SD karta kayıt yapma imkânı sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ DAHA FAZLA DEPOLAMA

Daha Fazla Kayıt SkyHawk AI Akılcı Kayıt Health Management Rescue Hizmetleri Ürün Karşılaştırması

 

DVR’ler ve NVR’ler için iyileştirilmiş SkyHawk™ güvenlik diskleri 10 TB’a kadar kapasiteleriyle 7/24 iş yüklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş üretici yazılımı ImagePerfect™ ile desteklenen SkyHawk, masaüstü disklere kıyasla 3 kat fazla iş yükü oranı sayesinde video karelerindeki atlama ve kesinti sorunlarını azaltmaya yardımcı olur. 64 adet HD kameraya kadar destekleyen yapısı sayesinde çalışma süresinin %90 kadarını kaydetmeye hazırdır.

Daha düşük güç tüketimi ısı emisyonlarında azalma anlamına gelir, bu da izleme çözümlerinde güvenilirliği iyileştirir. Kararmaya karşı dayanıklı bileşenler diski çevresel etkilere karşı korumaya yardımcı olur ve böylece saha güvenilirliğini artırır.

1 milyon saat arızalar arası ortalama süre (MTBF), 5 yıl sınırlı garanti3 bakım maliyetlerini azaltarak daha iyi bir toplam sahip olma maliyetini (TCO) ifade eder

AKILLI FONKSİYONLAR

  • Kişi sayma ile günlük/aylık/yıllık raporlar alabilirsiniz.
  • Isı haritası fonksiyonu en yoğun bölgeleri size gösterir.
  • Tripwire (Tel ihlali), İhlal.
  • Yüz Algılama.
onvif
Eco-Ultra-Lite
SKYHAWK_HEALT