YANGIN ALARM SİSTEMLERİHONEYWELL YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

En basit alarm sisteminden en karmaşık ağ uygulamalarına kadar, dünyanın her köşesinde en zorlu talepleri karşılayabilmekteyiz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz yaşamı daha güvenli hale getirirken binaları da korumaktadır.Illustration Quad.jpg

Dünyanın en büyük ticari yangın alarm sistemleri üreticisi olarak Honeywell, Honeywell onaylı, iyi bilinen ve son derece saygın markalar yoluyla, bütün yerel pazarı desteklemektedir. Bu onaylı markalar, ticari yangın alarmı endüstrisinde faaliyet gösteren ve üstün kalite ve teslimat konularına gösterdikleri önem sonucunda hak ettikleri güveni elde etmiş kuruluşlardır. Üstün özelliklere sahip ürünlerimiz her zaman en ileri düzeyde kapasite sergilerler.

Ürünlerimizi titizlikle gerçekleştirilen “VOC: Voice of Customer (Müşterinin Görüşü) ” analizi ve bunu takiben kapsamlı mühendislik araştırmaları çerçevesinde tasarlıyor ve sonrasında en modern üretim yöntemleriyle üretiyoruz. Ayrıca, sürekli yeni müşteri deneyimi etiğine de bağlıyız. Kurulum ve işletmeye alma kolaylığı, kullanıcı dostu arayüz ve kolay programlama tümüyle Honeywell Yangın Alarm Sistemlerinin sunduğu özelliklerdir.