demo

Protec, bilişim konusun da deneyime sahip girişimcinin oluşturduğu, iş ilişkilerinde maddi menfaati minimum düzeyde tutan, titiz çalışan, çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerinin memnuniyetini en üstte tutmaya gayret gösteren profesyonellerin oluşturduğu bir bilgi-işlem ekibidir. Protec, müşterilerine verdiği hizmetlerin yanısıra, alanı dışında kalan projelerinden bazılarını anlaşmalı olduğu çözüm ortakları ile birlikte yürüterek katma değeri yüksek büyük projeleri yürütmektedir. Protec Bilişim, farklı sektörlerden şirketlerle ve kamu kurumları ile yaptığı yıllık bakım ve servis anlaşmalarıyla, müşterilerinin iş akışlarının düzenli ve sorunsuz olarak devam etmesini sağlamaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana; verdiği sözlerini tutmayı, bilgi seviyesini sürekli artırmayı ve asıl reklamın müşteri memnuniyeti olduğu inancıyla çalışmalarını titizlikle sürdürmeyi ilke edinmiştir.

VİZYON

Bilişim teknolojileri alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, İç Anadolu’ da lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.

MİSYON

Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.