Şirket Profili

Protec;

IT konusun da deneyime sahip bir girişimcinin 2011 yılında kurduğu, iş ilişkilerinde maddi menfaati minimum düzeyde tutan, titiz çalışan, çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerinin memnuniyetini en üstte tutmaya gayret gösteren profesyonellerin oluşturduğu bir bilgi-işlem şirketidir. Protec, müşterilerine verdiği hizmetlerin yanısıra, alanı dışında kalan projelerinden bazılarını anlaşmalı olduğu çözüm ortakları ile birlikte yürüterek katma değeri yüksek büyük projeleri yürütmektedir.

Protec Bilişim, farklı sektörlerden şirketlerle ve kamu kurumları ile yaptığı yıllık bakım ve servis anlaşmalarıyla, müşterilerinin iş akışlarının düzenli ve sorunsuz olarak devam etmesini sağlamaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana; verdiği sözlerini tutmayı, bilgi seviyesini sürekli artırmayı ve asıl reklamın müşteri memnuniyeti olduğu inancıyla çalışmalarını titizlikle sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Müşterilerimizin beklentilerini ve değerlerini biliyoruz. Sunduğumuz çözüm ve hizmetler ile uzun dönemli, güçlü ve sağlam ilişkiler kurmayı hedefliyoruz..

Misyonumuz;

Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz;

Bilişim teknolojileri alanında katma değeri yüksek çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, bölgesin de lider ve söz sahibi olmak.